Milé dámy, gratulujeme. Rozhodly jste se oslavit svůj „den D“ ve svatebních šatech od módní návrhářky Gábiny Páralové? Poradíme Vám, jak na to.

1. Kdy svatební šaty objednat?

Ideální termín pro objednání šatů je nejméně půl roku předem. Vůbec nevadí, když se ozvete i dříve. V potaz prosím berte čas na objednávky materiálů ze zahraničí, speciální požadavky na složitější technologie úprav, zdobení a šití z jednotlivých materiálů.
Pokud chcete šaty dříve než za čtvrt roku, je tu vždy riziko, že Vám nebudeme moci vyhovět. Vše záleží na individuální domluvě a představě.

2. Jaké šaty chcete?

Pokud máte zcela konkrétní představu konkrétního modelu např. z fotografie nebo časopisu, zvažte, prosím, zda pro Vás nebude lepší se obrátit na zakázkové krejčovství, kde do puntíku Vaše představy splní. Podle předlohy nešijeme.
Pokud si chcete nechat poradit ideálně pro Váš typ tváře i postavy, jste na správné adrese!

3. Konzultace s asistentkou na prodejně

K vaší plné spokojenosti je Vám k dispozici tým našich proškolených asistentek, které Vám nejen fundovaně poradí, ale také samozřejmě zajistí celou realizaci svatební zakázky. S pomocí kvalifikované asistentky si můžete vybrat svatební šaty přímo z našeho aktuálního katalogu. Volit je možné také kombinaci šatů z katalogu a přímo ze salónu. Samozřejmostí je doporučení a výběr vhodného materiálu.
Osobní schůzku si pro Váš komfort raději domluvte předem na telefonních číslech uvedených v kontaktech nebo při návštěvě některého ze salónů v Brně nebo Praze. Konzultace je bezplatná.

4. Osobní konzultace s módní návrhářkou Gábinou Páralovou

Pokud se rozhodnete pro konzultaci přímo s módní návrhářkou Gábinou Páralovou, zašlete, prosím, nejprve email na adresu gp@gabinaparalova.cz, ve kterém uveďte tyto nutné informace:

  1. datum svatby
  2. váš temperament (jak byste se charakterizovala)
  3. údaje o postavě (výška, obvod hrudi, obvod pasu a obvod boků)
  4. aktuální fotografii celé postavy
  5. vaši představu šatů (výstřih, střih, vlečka, materiál, barva, co máte ráda, v čem se cítíte dobře, co se vám líbí a naopak)

Tyto údaje jsou nezbytné k přípravě na první osobní schůzku o konkrétní představě svatebního modelu.
Dovolujeme si Vás upozornit, že KAŽDÁ OSOBNÍ KONZULTACE S GÁBINOU PÁRALOVOU, VČETNĚ ZKOUŠEK ŠATŮ, JE ZPOPLATNĚNA částkou 3.000 Kč v hotovosti, splatnou před započetím osobní schůzky. Tato částka vám bude odečtena z výsledné ceny zhotoveného modelu. (Poznámka: zpoplatnění se netýká emailového kontaktu.)

5. Návrh modelu a materiál potvrzen

V okamžiku, kdy si vzájemně potvrdíme konečný návrh modelu a materiálu, zaplatíte 50% odhadované ceny modelu. Tato záloha je nevratná (v záloze je zohledněna uhrazená částka za osobní konzultaci). Zbytek doplatíte při převzetí hotových šatů.

6. Zkouška šatů

Počítejte s několika zkouškami šatů. Minimální jsou 2-3, výjimkou není i pět zkoušek, než dospějeme k finální podobě modelu. Nezapomeňte, že na první zkoušce jsou šaty v pracovním módu a zdaleka se nepodobají konečnému modelu.

7. Závěrem

Výše uvedený manuál je návodem nejen pro budoucí nevěsty, ale i pro zákaznice, které mají zájem o speciální návrh modelu na míru i pro jinou příležitost.

Těšíme se na Vaši návštěvu a děkujeme za přízeň!
Tým pracovníků módní značky GABINA PARALOVA